Elektronická cigareta

Největší výhodou při kouření je e-cigarety je, že elektronická cigareta neprodukuje žádné karcinogenní látky ani toxiny. Tedy alespoň tak to tvrdí oficiální zdroj! Umožňuje tak například zapřisáhlým kuřákům snížit příjem nikotinu a kouře z cigaret a pomoci tak alespoň částečně svému tělu od škodlivin.
I když je elektronická cigareta a její kouření možná finančně trochu náročnější než kouření běžných cigaret, můžete díky ní snížit příjem škodlivých látek a navíc si sami zvolit chuť takové cigarety – tedy její náplně. To však platí pouze v případě, že vaše elektronická cigareta může vyměňovat náplně.

Pryč s karcinogenními látkami a toxiny!

Přejděte na elektronickou cigaretu z našeho e-shopu a bude...

Read More

Zastavte problémy s předstihem

Lidé často zapomínají na nutnou prevenci, která předchází kolosálním následkům. Není to nic závratného a nepoznaného. Všichni zákazníci TVS Centra, kteří se jednou spálili, už vědí, že prevence ušetří čas i peníze! Příště si určitě rozmyslíte svoje konání. Kanalizace je velice složitá a její procesy nejsou žádný med. Naši zaměstnanci jsou ovšem hvězdy v tomto oboru, tak je vše zachráněno!

Čištění kanalizace je možné provádět mnoha styly

Máte podezření na havarijní stav anebo obtíže s odpadem? V obou případech se raději spojte s profesionály TVS Centra. Čištění potrubí je možná provádět více způsoby. Odborný pracovník rozhodne na místě o provedení úkonu a začne situaci okamžitě řešit. To je postě standardní postup...

Read More

Běhejte s námi!

Milujete běh? Běh je čím dál více populární v dnešní době a do obliby si ho dávají i lidé, kteří by si nikdy nemysleli, že s během vůbec začnou. Jste na vážkách? Chcete běhat? A chcete mít na sobě kvalitní běžecké oblečení? Skvělé! Od toho je tady CRAFT – populární sportovní značka na českém trhu! Pokud zavítáte k nám do sekce s běžeckým vybavením, objevíte kouzlo našich běžeckých produktů! A že jich je. Neváhejte!

I pro nejnáročnější zastánce běhu!

Někdo dokáže běhat bez kvalitního oblečení, ale zase jsou tady tací, kteří zkrátka vyžadují to nejlepší při vykonávání této oblíbené činnosti! Potrpí si značce. Pokud patříte mezi takové typy, tak Vám nabízíme jedinečná běžecká trička, mikiny, kalhoty, šortky, čepice a rukavice...

Read More

Známé osobnosti

Každý normální člověk zřejmě usoudí, že to v životě nemají jednoduché. Neustále je někdo sleduje. Ať jdou ven, na nákup, k někomu blízkému, vlastně pořád. Zřejmě to není nic příjemného. Popularita je mocná zbraň, a je třeba si ji patřičně užít, když už člověk má tu moc. Dá se samozřejmě moc dobře i zneužít a využít, ale to už jsou témata do úplně jiné diskuze.

Pod lupou

dámské módě jsou pod lupou jistě všechny celebrity, které se objevují na televizních obrazovkách, nebo i mimo ni. Policie, která hlídá, jak se takové celebrity odívají, má totiž v hledáčku naprosto všechny takovéto osobnosti. Často pak bývají hodnocené v různých časopisech, jak celebrity naše, českého původu, tak klidně i ty zahraniční...

Read More

Kdo by ho neměl rád!

Léto je léto a každý z nás ho má rád. Někdo dává spíše přednost jeho chladnějším variantám, někdo si libuje v tropických teplotách a vůbec mu nevadí, že se potí a musí vypít spoustu litrů vody navíc, které třeba občas proloží dobrým vychlazeným pivečkem. A právě pro ty z vás, kteří se neradi potí, i když léto rádi mají, je zde možnost pořídit si za rozumný peníz skvělé zařízení, které dokáže velmi účinně srazit teplotu v interiéru bytu natolik, že pocení nepřichází naprosto v úvahu.

Ochlaďte se

Ano, hádáte správně, jedná se o klimatizaci, kterou už má zabudováno ve svých domovech spousta vašich známých a kamarádů, kteří si teď užívají léto a dovolenou mnohem pohodověji...

Read More

Rohová sedací souprava je trefa do černého

Na domácí pohodě se velkou měrou podílí to, jak se podařilo zhmotnit představy, které jste o bydlení měli. Při výběru vhodného nábytku a doplňků není však možné unášet se pouze na vlnách své fantazie a tužeb. A mít za svého rádce jen oči, by se rovněž nemuselo vyplatit. Design a barevnost jsou samozřejmě důležité, ale ve hře je i praktičnost. A pak je tu ještě velikost. Jsou to především nevyhovující rozměry, co může celkový dojem zhatit. Velký prostor se zařizuje mnohem snáz než interiér, kde je nutné počítat s každým centimetrem místa. Tady by se nerespektování možností daného prostředí mohlo obrátit proti vám. Nábytek tak nebude sloužit, ale zato úspěšně překážet.

Vše na jednom místě

Prodejní portál z...

Read More

Základní vlastnosti

Vlastnosti, které má právě železo, jako použitý materiál, snad nejlépe využívají právě kované ploty. Je to dáno tím, že jejich výrobci pracují s opravdovým surovým materiálem, nikoliv s již hotovým produktem ze železa. Surové železo, dodané zpravidla v prutech, či pásech různých rozměrů, se teprve ve firmě, která se tím zabývá, zpracovává přesně podle představy a přání zákazníka. Pak se povrchově ošetřuje originálním, osvědčeným způsobem, který dlouhodobě odolává povětrnostním vlivům a zachovává přitom přirozený vzhled materiálu.

Možnosti

Zákazník si může zvolit jednak z již obecně používaných vzorů a stylů, nebo naprosto originální jedinečné verze, vyráběné přímo pro něj...

Read More

Nabízíme Vám pronájem automobilů

Jsme autopůjčovna, která Vás nezklame. Nabízíme Vám pronájem automobilů za rekordně nízké ceny. Dále se u nás nesetkáte se zbytečně dlouhými smlouvami nebo formuláři. Vše je stručné a snadno srozumitelné. Oproti naši konkurenci nepřidáváme do našich smluv žádné skryté podmínky. Také proto jsme nejrychleji rostoucí autopůjčovna v ČR.
Naše autopůjčovna Vám ručí za vysokou kvalitu našich vozidel. Veškerý náš vozový park prochází pravidelnými kontrolními prohlídkami. Stává se velmi zřídka, že by nějaký náš vůz měl defekt či jiné potíže technického rázu.

Internetové stránky

Pokud navštívíte naše internetové stránky, můžete se dozvědět mnohem více detailů nejen o našich aktivitách, ale i o naši společnosti...

Read More

Vizitka správné hospodyňky

Správná hospodyně se pozná nejen dle toho, když skočí i pro pírko přes plot. Moderní žena, jež s umem a radostí vytváří a udržuje teplo rodinného krbu, ví, že všechny drobnosti se podílí na celkovém dojmu. Proto, když vládne v kuchyni, dbá na čistotu a vkusné uspořádání, které lahodí oku, a přitom neztratí nic ze své funkčnosti, která je prvotní. Zejména kuchyňský stůl je její vizitkou spolu se servírovaným jídlem.

Prostřeno k snídani i svačině

Správná hospodyně ví, že k dokonalé snídani či svačině je zapotřebí několik důležitých věcí. Talíře s jídlem doplní soupravou na nápoje a spolu s konvicí na čaj je vše připraveno, jak má být...

Read More

Chovatelské potřeby

Zakupte u nás jedinečné. Naše internetové stránky jsou designově sladěné s nabízeným zbožím a přehledně třízené. Přesvědčte se na vlastní oči a nakupte potřebné.

Zamiřte k nám, budete překvapeni, co všechno u nás můžete koupit. Nabízíme chovatelské potřeby pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, rybky, plazy i fretky. Potěšte svoje zvířátka novými potřebnými věcmi. Každá domácnost, ve které se vyskytují zvířata, si žádá speciální drobnosti, jako je například kartáč na chlupy.

Hračky

Nejen mláďátka si rády hrají. Dopřejte také trochu zábavy svým starším zvířecím miláčkům. Zakupte hračky pro psy, kočky, hlodavce nebo ptáky. Záleží jen na Vás, jaká zvířátka chováte, my nabízíme téměř pro všechny.

Read More